Ostaa 0251007.NRT1JL BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 125V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 125V |
| Koko / Dimension: | 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) |
| Sarja: | PICO® II 251 |
| Vasteaika: | Fast |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Muut nimet: | 0251007NRT1JL 251007.NRT1JL 251007NRT1JL |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | 10.4 |
| Valmistajan toimitusaika: | 9 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 0251007.NRT1JL |
| sulake Tyyppi: | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Kuvaus: | FUSE BOARD MOUNT 7A 125VAC AXIAL |
| DC Cold Resistance: | 0.0105 Ohm |
| Nykyinen arvostelu: | 7A |
| Väri: | - |
| Katkaisukyky @ Jännite: | 50A |
| Hyväksynnät: | CSA, TUV, UR |
| Email: | [email protected] |