Ostaa 0259005.T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 125V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 125V |
| Koko / Dimension: | 0.315" Dia x 0.512" L (8.00mm x 13.00mm) |
| Sarja: | 259 |
| Vasteaika: | Fast |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can, Horizontal |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 90°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | 4.14 |
| Valmistajan toimitusaika: | 9 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 0259005.T |
| sulake Tyyppi: | Board Mount |
| ominaisuudet: | Intrinsically Safe |
| Kuvaus: | FUSE BRD MNT 5A 125VAC/VDC RAD |
| DC Cold Resistance: | 0.0158 Ohm |
| Nykyinen arvostelu: | 5A |
| luokka: | - |
| Katkaisukyky @ Jännite: | 50A AC, 300A DC |
| Hyväksynnät: | Baseefa, UR |
| Sovellukset: | Hazardous Locations |
| Email: | [email protected] |