Ostaa 0805J0160331KDR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 16V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Paksuus (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| lämpötila kerroin: | X7R |
| Koko / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Sarja: | - |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount, MLCC |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 0805J0160331KDR |
| Lead Style: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 330pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 330PF 16V X7R 0805 |
| kapasitanssi: | 330pF |