Ostaa 0805J0250182JCT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 25V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Paksuus (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| lämpötila kerroin: | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Sarja: | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 0805J0250182JCT |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | Epoxy Mountable |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 1800pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 1800PF 25V C0G/NP0 0805 |
| kapasitanssi: | 1800pF |