Ostaa 0RLS070.V BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 600V |
| Koko / Dimension: | 1.311" Dia x 5.874" L (33.30mm x 149.20mm) |
| Sarja: | POWR-GARD® RLS |
| Vasteaika: | Fast |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Cylindrical, Blade Terminals |
| Muut nimet: | RLS070 RLS070.V RLS70 |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Holder |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | - |
| Valmistajan osanumero: | 0RLS070.V |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| ominaisuudet: | - |
| Kuvaus: | FUSE CRTRDGE 70A 600VAC CYLINDR |
| Nykyinen arvostelu: | 70A |