Ostaa 0ZRM0135FF1A BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 120V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 9.6s |
| Paksuus (Max): | - |
| Koko / Dimension: | 0.610" Dia x 0.161" W (15.50mm x 4.10mm) |
| Sarja: | 0ZRM |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | 300 mOhm |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 120 mOhm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Disc |
| Muut nimet: | 0ZRM0135FF 507-1407 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 0ZRM0135FF1A |
| Lead Spacing: | 0.201" (5.10mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.811" (20.60mm) |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 120V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Kuvaus: | PTC RESET 1.35A 120VAC/VDC RAD |
| Nykyinen - Trip (It): | 2.7A |
| Nykyinen - Max: | 10A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 1.35A |
| Hyväksynnät: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |