Ostaa 1140-123K-RC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 1.500" Dia (38.10mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | 1140 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 1140-123K-RC |
| induktanssi: | 12mH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.030" (26.16mm) |
| Taajuus - Testi: | 1kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 12mH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 3.04 Ohm Max Radial |
| Kuvaus: | FIXED IND 12MH 900MA 3.04 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 3.04 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 900mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 1.9A |