Ostaa 1206J2002P20CQT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 200V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±0.25pF |
| Paksuus (Max): | 0.063" (1.60mm) |
| lämpötila kerroin: | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Sarja: | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 1206J2002P20CQT |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | Epoxy Mountable, High Q, Low Loss |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 2.2pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 2.2PF 200V C0G/NP0 1206 |
| kapasitanssi: | 2.2pF |