Ostaa 1206Y1000100FFT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 100V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±1% |
| Paksuus (Max): | 0.063" (1.60mm) |
| lämpötila kerroin: | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Pakkaus / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 1206Y1000100FFT |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 10pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1206 |
| kapasitanssi: | 10pF |