Ostaa 160RX3027A10X16 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 160V |
|---|---|
| Toleranssi: | - |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Sarja: | RX30 |
| ripple Current: | - |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 130°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | 160RX3027A10X16 |
| Lifetime @ Temp.: | - |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.709" (18.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 27µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 27UF 160V RADIAL |
| kapasitanssi: | 27µF |