Ostaa 16SVP39M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 16V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymer |
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| Koko / Dimension: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Sarja: | OS-CON™, SVP |
| Ripple Current - matala taajuus: | 81mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus: | 1.62A @ 100kHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - SMD |
| Muut nimet: | P16464TR |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 16SVP39M |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 39µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 50 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 mOhm |
| Kuvaus: | CAP ALUM POLY 39UF 20% 16V SMD |
| kapasitanssi: | 39µF |