Ostaa 1812L260SLPR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 6V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 2s |
| Paksuus (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| Koko / Dimension: | 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) |
| Sarja: | POLY-FUSE®, LoRho |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | 24 mOhm |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 3 mOhm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1812 (4532 Metric), Concave |
| Muut nimet: | 1812L260SL F5791TR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 1812L260SLPR |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 6V Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave |
| Kuvaus: | PTC RESET 6V LO RHO 1812 2.60A |
| Nykyinen - Trip (It): | 6A |
| Nykyinen - Max: | 50A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 2.6A |
| Hyväksynnät: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |