Ostaa 1812Y2000821FFR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 200V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±1% |
| Paksuus (Max): | 0.098" (2.50mm) |
| lämpötila kerroin: | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Sarja: | FlexiCap™ |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1812 (4532 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 1812Y2000821FFR |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 820pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 820PF 200V C0G/NP0 1812 |
| kapasitanssi: | 820pF |