Ostaa 1N5950P/TR8 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Zener (Nom) (Vz): | 110V |
|---|---|
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.2V @ 200mA |
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | DO-204AL (DO-41) |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 1.5W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | 1N5950P/TR8 |
| Impedanssi (Max) (Zzt): | 300 Ohm |
| Laajennettu kuvaus: | Zener Diode 1.5W ±20% Through Hole DO-204AL (DO-41) |
| Kuvaus: | DIODE ZENER 110V 1.5W DO204AL |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 1µA @ 83.6V |