Ostaa 20SEP22M+TSS BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 20V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymer |
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Sarja: | OS-CON™, SEP |
| Ripple Current - matala taajuus: | 72.5mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus: | 1.45A @ 100kHz |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | P16389TB |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 20SEP22M+TSS |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.098" (2.50mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 22µF ±20% 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 60 mOhm 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 mOhm |
| Kuvaus: | CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V T/H |
| kapasitanssi: | 22µF |