2R5SVPE390M
2R5SVPE390M
Osa numero:
2R5SVPE390M
Valmistaja:
Panasonic
Kuvaus:
CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD
Tietolomake:
2R5SVPE390M.pdf
esittely
Ostaa 2R5SVPE390M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating:2.5V
Tyyppi:Polymer
Toleranssi:±20%
Surface Mount Land Koko:0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Koko / Dimension:0.197" Dia (5.00mm)
Sarja:OS-CON™, SVPE
Ripple Current - matala taajuus:195mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus:3.9A @ 100kHz
Pakkaus:Original-Reel®
Pakkaus / Case:Radial, Can - SMD
Muut nimet:P16534DKR
Käyttölämpötila:-55°C ~ 105°C
Asennustyyppi:Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika:8 Weeks
Valmistajan osanumero:2R5SVPE390M
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing:-
impedanssi:-
Korkeus - Istuva (Max):0.236" (6.00mm)
Laajennettu kuvaus:390µF ±20% 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):10 mOhm
Kuvaus:CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD
kapasitanssi:390µF