Ostaa 4700-009MLF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 100V |
|---|---|
| arvot: | L = 0.1µH, C = 470pF |
| Tyyppi: | Low Pass |
| teknologia: | LC (Pi) |
| Koko / Dimension: | 0.315" L x 0.090" W (8.00mm x 2.29mm) |
| Sarja: | 4700 |
| Resistance - Channel (ohmia): | - |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | Pill, Square |
| Muut nimet: | 410-1197-6 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Kanavien lukumäärä: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 4700-009MLF |
| Korkeus: | 0.095" (2.41mm) |
| suodattimien järjestys: | 3rd |
| Laajennettu kuvaus: | LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel L = 0.1µH, C = 470pF 10A Pill, Square |
| ESD Protection: | No |
| Kuvaus: | FILTER LC(PI) 0.1UH/470PF SMD |
| nykyinen: | 10A |
| Keskus / rajataajuus: | - |
| vaimennus Arvo: | 16dB @ 100MHz |