Ostaa 7448030333 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 250V |
| Koko / Dimension: | 0.866" L x 0.532" W (22.00mm x 13.50mm) |
| Sarja: | WE-CMBNC |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Vertical, 4 PC Pin |
| Muut nimet: | 732-5581 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Lines: | 2 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 19 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 7448030333 |
| Induktanssi @ Taajuus: | 33mH @ 10kHz |
| Impedanssi @ Taajuus: | - |
| Korkeus (Max): | 0.984" (25.00mm) |
| Suodatintyyppi: | Power Line |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 33mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.5A DCR 90 mOhm |
| Kuvaus: | CMC 33MH 2.5A 2LN TH |
| DC-vastus (DCR) (maksimi): | 90 mOhm |
| Card Paksuus (mm): | 2.5A |
| Hyväksynnät: | - |
| Email: | [email protected] |