Ostaa 744877008 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±20% |
|---|---|
| Testainduktanssi - kytketty sarjaan: | 32.8µH |
| Koko / Dimension: | 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | WE-DD |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | 732-3890-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä kelat: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 744877008 |
| Induktanssi - kytketty rinnakkain: | 8.2µH |
| Korkeus: | 0.189" (4.80mm) |
| Laajennettu kuvaus: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 110 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Kuvaus: | INDUCT ARRAY 2 COIL 8.2UH SMD |
| DC-vastus (DCR) - sarja: | - |
| DC-vastus (DCR) - rinnakkainen: | 110 mOhm Max |
| Nykyinen saturaatio - sarja: | 1.45A |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain: | 2.9A |
| Virta-arvo - sarja: | 850mA |
| Nykyinen Rating - Parallel: | 1.7A |
| Email: | [email protected] |