Ostaa 74LCX245TTR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 20-TSSOP |
| Sarja: | 74LCX |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Push-Pull |
| Muut nimet: | 497-6650-2 74LCX245TTR-ND |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Lukumäärä Elements: | 1 |
| Bittien lukumäärä Element: | 8 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | 74LCX245TTR |
| Logic Type: | Transceiver, Non-Inverting |
| Syötetyyppi: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Transceiver, Non-Inverting Element 8 Bit per Element Push-Pull Output 20-TSSOP |
| Kuvaus: | IC BUS TRANSCVR 3-ST 8B 20TSSOP |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala: | 24mA, 24mA |
| Email: | [email protected] |