Ostaa 7687709332 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | WE-PD HV |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | 732-4545-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | - |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 7687709332 |
| induktanssi: | 3.3mH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.413" (10.50mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 600kHz |
| Laajennettu kuvaus: | 3.3mH Shielded Wirewound Inductor 370mA 5.2 Ohm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 3.3MH 370MA 5.2 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 5.2 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 370mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 520mA |
| Email: | [email protected] |