Ostaa 770101124P BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±2% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±100ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | 10-SIP |
| Koko / Dimension: | 1.000" L x 0.098" W (25.40mm x 2.50mm) |
| Sarja: | 770 |
| Resistance (ohmia): | 120k |
| Virta Per Element: | 100mW |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | 10-SIP |
| Muut nimet: | 770-101-R120KP |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Vastukset: | 9 |
| Lukumäärä Pins: | 10 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 770101124P |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.195" (4.95mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 120k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP |
| Kuvaus: | RES ARRAY 9 RES 120K OHM 10SIP |
| Circuit Type: | Bussed |
| Sovellukset: | - |
| Email: | [email protected] |