Ostaa 78438335022 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Molded |
|---|---|
| Toleranssi: | ±30% |
| Toimittaja Device Package: | 3015 |
| Koko / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | WE-MAIA |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | 1212 (3030 Metric) |
| Muut nimet: | 732-6939-6 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Iron Alloy |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 78438335022 |
| induktanssi: | 2.2µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 45MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 2.2µH Shielded Molded Inductor 1.8A 108 mOhm Max 1212 (3030 Metric) |
| Kuvaus: | FIXED IND 2.2UH 1.8A 108 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 108 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 1.8A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 3.5A |
| Email: | [email protected] |