Ostaa 8230-38-RC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Toimittaja Device Package: | Axial |
| Koko / Dimension: | 0.120" Dia x 0.300" L (3.05mm x 7.62mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | 8230 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 50 @ 7.9MHz |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Muut nimet: | 823038RC M8178 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 8230-38-RC |
| induktanssi: | 5.6µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Taajuus - Testi: | 7.9MHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 68MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 260mA 1.8 Ohm Max Axial |
| Kuvaus: | FIXED IND 5.6UH 260MA 1.8 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 1.8 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 260mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | - |
| Email: | [email protected] |