Ostaa 8250-473K-RC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | 8250 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 50 @ 79kHz |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 8250-473K-RC |
| induktanssi: | 47mH |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Taajuus - Testi: | 79kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 370kHz |
| Laajennettu kuvaus: | 47mH Shielded Wirewound Inductor 27mA 317 Ohm Max Axial |
| Kuvaus: | FIXED IND 47MH 27MA 317 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 317 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 27mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 5.5mA |
| Email: | [email protected] |