Ostaa 84138001 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 90 ~ 260 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 90 ~ 260VAC |
| päättyminen Style: | Screw Terminal |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Sarja: | RHP |
| Relay Type: | Relay |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Module |
| lähtö Tyyppi: | AC, Zero Cross |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | - |
| Asennustyyppi: | DIN Rail |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | 84138001 |
| Tyhjäkäyntivirran: | 20A |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Kuvaus: | SSR RHP 20A/240VAC AC INPUT |
| Piiri: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |