Ostaa 84145020 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 24 ~ 250VAC |
|---|---|
| Jännite - Input: | 5VDC (4 ~ 6.2VDC) |
| Tyyppi: | AC |
| Turn On Time: | 10ms |
| Sammuta Time: | 10ms |
| Tyyli: | DIN Rail Mount |
| Sarja: | SIMM |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | 84145020 |
| ominaisuudet: | Status LED(s) |
| Laajennettu kuvaus: | AC Output Module 0.5A 24 ~ 250VAC Output 5VDC (4 ~ 6.2VDC) Supply |
| Kuvaus: | OUTPUT MODULE AC 6MA 5VDC |
| Nykyinen - Tuotos: | 0.5A |
| Nykyinen - Input: | 6mA |
| Väri: | - |
| Email: | [email protected] |