Ostaa 850F6R8E BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±50ppm/°C |
| Koko / Dimension: | 1.938" L x 1.156" W (49.23mm x 29.36mm) |
| Sarja: | Metal-Mite®89 |
| Resistance (ohmia): | 6.8 |
| Virta (wattia): | 50W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial, Box |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 275°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 850F6R8E |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.620" (15.75mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Kuvaus: | RES CHAS MNT 6.8 OHM 1% 50W |