Ostaa 85100536 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | - |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | - |
| päättyminen Style: | Screw Terminal |
| kytkentäjännite: | 440VAC - Max |
| Sarja: | KZP3-RS |
| Release Time: | 25ms |
| Relay Type: | Safety |
| Pakkaus: | Bulk |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 50°C |
| Toiminta-aika: | 50ms |
| Asennustyyppi: | DIN Rail |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | 85100536 |
| ominaisuudet: | LED Indicator |
| Laajennettu kuvaus: | Safety Relay 3PST (3 Form A) 24VAC/DC Coil DIN Rail |
| Kuvaus: | RELAY SAFETY 3PST 6A 24V |
| Ota Arvostelu (Current): | 6A |
| Yhteydenotto Material: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Yhteydenottolomake: | 3PST (3 Form A) |
| Coil Voltage: | 24VAC/DC |
| Coil Type: | - |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Virta: | - |
| Email: | [email protected] |