Ostaa 860010475015 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 25V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Sarja: | WCAP-ATG8 |
| ripple Current: | 792mA @ 120Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | 732-8638-1 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 860010475015 |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.689" (17.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 680µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP 680 UF 20% 25 V |
| kapasitanssi: | 680µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |