Ostaa 860160581040 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 35V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Sarja: | WCAP-ATLL |
| ripple Current: | 3.336A @ 100kHz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | 732-9578-3 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 860160581040 |
| Lifetime @ Temp.: | 7000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| impedanssi: | 32 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.299" (33.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 2700µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP 2700 UF 20% 35 V |
| kapasitanssi: | 2700µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |