Ostaa 9250A-395-RC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Molded |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Toimittaja Device Package: | Axial |
| Koko / Dimension: | 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | 9250A |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 45 @ 250kHz |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 9250A-395-RC |
| induktanssi: | 3.9mH |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Taajuus - Testi: | 250kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 800kHz |
| Laajennettu kuvaus: | 3.9mH Shielded Molded Inductor 35mA 73.8 Ohm Max Axial |
| Kuvaus: | FIXED IND 3.9MH 35MA 73.8 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 73.8 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 35mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 20mA |
| Email: | [email protected] |