Ostaa A2410E-10 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 24 ~ 280 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 18 ~ 36VAC |
| päättyminen Style: | Screw Terminal |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Sarja: | 1 |
| Relay Type: | Relay |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Hockey Puck |
| lähtö Tyyppi: | AC |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | - |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Valmistajan toimitusaika: | 3 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | A2410E-10 |
| Tyhjäkäyntivirran: | 10A |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck |
| Kuvaus: | RELAY SSR AC 10A 140VAC PNL MNT |