Ostaa A40MX02-PQ100A BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 100-PQFP (14x20) |
| Sarja: | MX |
| Pakkaus / Case: | 100-BQFP |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| I / O-numero: | 57 |
| Lukumäärä Gates: | 3000 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | A40MX02-PQ100A |
| Kuvaus: | IC FPGA 57 I/O 100QFP |
| Email: | [email protected] |