Ostaa ACST1210-7G BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Off State: | 700V |
|---|---|
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1V |
| triac Tyyppi: | Logic - Sensitive Gate |
| Toimittaja Device Package: | D2PAK |
| Sarja: | ACS™/A.S.D® |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Muut nimet: | 497-10868-5 ACST12107G |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ACST1210-7G |
| Laajennettu kuvaus: | TRIAC Logic - Sensitive Gate 700V 12A Surface Mount D2PAK |
| Kuvaus: | TRIAC SENS GATE 700V 12A D2PAK |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max): | 12A |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM): | 120A, 126A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 30mA |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max): | 10mA |
| kokoonpano: | Single |
| Email: | [email protected] |