Ostaa AD5821ABCBZ-REEL BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply, Digital: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Jännite - Supply, Analog: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Toimittaja Device Package: | 9-WLCSP (1.52 x 1.69) |
| asettumisaika: | 250µs (Typ) |
| Sarja: | - |
| Viite Tyyppi: | Internal |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 9-UFBGA, WLCSP |
| lähtö Tyyppi: | Current - Buffered |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| D / A-muuntimien määrä: | 1 |
| Lukumäärä Bits: | 10 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | AD5821ABCBZ-REEL |
| INL / DNL (LSB): | ±1.5, ±1 (Max) |
| Laajennettu kuvaus: | 10 Bit Digital to Analog Converter 1 9-WLCSP (1.52 x 1.69) |
| Differentiaaliulostulo: | No |
| Kuvaus: | IC DAC 10BIT CURRENTSINK 9WLCSP |
| data Interface: | I²C |
| Arkkitehtuuri: | Current Sink |
| Email: | [email protected] |