Ostaa AD5933YRSZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tuning Word Leveys (Bits): | - |
| Toimittaja Device Package: | 16-SSOP |
| Sarja: | - |
| Resolution (Bits): | 12 b |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Muut nimet: | AD5933BRSZ-ND Q2204656A |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Master fclk: | 16.776MHz |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AD5933YRSZ |
| Laajennettu kuvaus: | Direct Digital Synthesis IC 12 b 16-SSOP |
| Kuvaus: | IC NTWK ANALYZER 12B 1MSP 16SSOP |
| Email: | [email protected] |