Ostaa AD7581JNZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Supply Source: | Single Supply |
|---|---|
| Jännite - Supply: | 5V |
| Tyyppi: | Data Acquisition System (DAS), ADC |
| Toimittaja Device Package: | 28-PDIP |
| Sarja: | - |
| Näytteenottotaajuus (Per Second): | 188k |
| Resolution (Bits): | 8 b |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 5 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AD7581JNZ |
| Laajennettu kuvaus: | Data Acquisition System (DAS), ADC 8 bit 188k Parallel 28-PDIP |
| Kuvaus: | IC DAS 8BIT 8CH 5V 28DIP |
| data Interface: | Parallel |
| Email: | [email protected] |