Ostaa AD8130ARMZ-REEL BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 4.5 V ~ 25.2 V, ±2.25 V ~ 12.6 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset: | 400µV |
| Toimittaja Device Package: | 8-MSOP |
| Muutosnopeus: | 1100 V/µs |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | - |
| Muut nimet: | AD8130ARMZ-REEL-ND AD8130ARMZ-REELTR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AD8130ARMZ-REEL |
| Laajennettu kuvaus: | Differential Amplifier 1 Circuit 8-MSOP |
| Kuvaus: | IC OPAMP DIFF 290MHZ 8MSOP |
| Nykyinen - Supply: | 13mA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 40mA |
| Nykyinen - Input Bias: | 500nA |
| vahvistin Tyyppi: | Differential |
| 3dB kaistanleveys: | 290MHz |