Ostaa AD9116BCPZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply, Digital: | 1.7 V ~ 3.5 V |
|---|---|
| Jännite - Supply, Analog: | 1.7 V ~ 3.5 V |
| Toimittaja Device Package: | 40-LFCSP-VQ (6x6) |
| asettumisaika: | 11.5ns (Typ) |
| Sarja: | TxDAC® |
| Viite Tyyppi: | External, Internal |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 40-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| lähtö Tyyppi: | Current - Unbuffered |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| D / A-muuntimien määrä: | 2 |
| Lukumäärä Bits: | 12 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 5 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AD9116BCPZ |
| INL / DNL (LSB): | ±0.68, ±0.4 |
| Laajennettu kuvaus: | 12 Bit Digital to Analog Converter 2 40-LFCSP-VQ (6x6) |
| Differentiaaliulostulo: | Yes |
| Kuvaus: | IC DAC DUAL 12BIT LO PWR 40LFCSP |
| data Interface: | Parallel |
| Arkkitehtuuri: | Current Source |
| Email: | [email protected] |