Ostaa AD9833BRM BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tuning Word Leveys (Bits): | 28 b |
| Toimittaja Device Package: | 10-MSOP |
| Sarja: | - |
| Resolution (Bits): | 10 b |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Master fclk: | 25MHz |
| Valmistajan toimitusaika: | 5 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AD9833BRM |
| Laajennettu kuvaus: | Direct Digital Synthesis IC 10 b 28 b Tuning 10-MSOP |
| Kuvaus: | IC WAVEFORM GEN PROG 10-MSOP |
| Email: | [email protected] |