Ostaa ADCMP371AKS-REEL7 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 2.25 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset (Max): | 9mV @ 5.5V |
| Tyyppi: | General Purpose |
| Toimittaja Device Package: | SC-70-5 |
| Sarja: | - |
| Etenemisviive (Max): | 5µs |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| lähtö Tyyppi: | Push-Pull |
| Muut nimet: | ADCMP371AKS-REEL7TR ADCMP371AKSREELTR ADCMP371AKSREELTR-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Elements: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 9 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ADCMP371AKS-REEL7 |
| hystereesi: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Comparator General Purpose Push-Pull SC-70-5 |
| Kuvaus: | IC COMPARATOR PUSH-PULL SC70-5 |
| Nykyinen - Lepovirta (Max): | 7µA |
| Nykyinen - Output (Typ): | - |
| Nykyinen - Input Bias (Max): | 0.05µA @ 5.5V |
| CMRR, PSRR (Typ): | - |
| Email: | [email protected] |