Ostaa ADD5205ACPZ-RL BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite (min): | 2.8V |
|---|---|
| Jännitesyöttö (maksimi): | 18V |
| Voltage - lähtö: | - |
| Tyyppi: | DC DC Regulator |
| topologia: | Step-Up (Boost) |
| Toimittaja Device Package: | 12-LFCSP-WQ (3x3) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | 12-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Muut nimet: | ADD5205ACPZ-RLDKR |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 4 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ADD5205ACPZ-RL |
| Sisäinen kytkin (s): | Yes |
| Taajuus: | 1MHz |
| Laajennettu kuvaus: | LED Driver IC 4 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 1.9A (Switch) 12-LFCSP-WQ (3x3) |
| himmennys: | PWM |
| Kuvaus: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 12LFCSP |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 1.9A (Switch) |
| Sovellukset: | Backlight |
| Email: | [email protected] |