Ostaa ADF4360-5BCPZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Fanout Distribution, Integer N Synthesizer (RF) |
| Toimittaja Device Package: | 24-LFCSP-WQ (4x4) |
| Sarja: | - |
| Ratio - Input: Tuotos: | 1:2 |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 24-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| PLL: | Yes |
| ulostulo: | Clock |
| Muut nimet: | ADF43605BCPZ |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 7 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ADF4360-5BCPZ |
| panos: | CMOS, TTL |
| Taajuus - Max: | 1.4GHz |
| Jakaja / Kerroin: | Yes/No |
| Differential - Input: Tuotos: | No/No |
| Kuvaus: | IC SYNTHESIZER VCO 24-LFCSP |
| Email: | [email protected] |