Ostaa ALS71A183NF200 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 200V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 3.031" Dia (77.00mm) |
| Sarja: | ALS71 |
| ripple Current: | 18.8A @ 100Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Muut nimet: | 399-14368 A490TM183M200A |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ALS71A183NF200 |
| Lifetime @ Temp.: | 20000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 1.252" (31.80mm) |
| impedanssi: | 19 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 4.213" (107.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 18000µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 24 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 24 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 18000UF 20% 200V SCREW |
| kapasitanssi: | 18000µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |