Ostaa AM3894ACYG120 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - I / O: | 1.8V, 3.3V |
|---|---|
| USB: | USB 2.0 + PHY (2) |
| Toimittaja Device Package: | 1031-FCBGA (25x25) |
| Nopeus: | 1.2GHz |
| Sarja: | Sitara™ |
| Turvallisuusominaisuudet: | - |
| SATA: | SATA 3Gbps (1) |
| RAM-ohjaimet: | DDR2, DDR3 |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 1031-BFBGA, FCBGA |
| Muut nimet: | 296-32618 AM3894ACYG120-ND |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 95°C (TJ) |
| Lukumäärät / väylän leveys: | 1 Core, 32-Bit |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | AM3894ACYG120 |
| Graafinen kiihdytys: | Yes |
| Laajennettu kuvaus: | ARM® Cortex®-A8 Microprocessor IC Sitara™ 1 Core, 32-Bit 1.2GHz 1031-FCBGA (25x25) |
| Ethernet: | 10/100/1000 Mbps (2) |
| Näyttö- ja liitäntäohjaimet: | HDMI, HDVPSS |
| Kuvaus: | IC MPU SITARA 1.2GHZ 1031FCBGA |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-A8 |
| Co-prosessorit / DSP: | Multimedia; NEON™ SIMD |
| Lisäliittymät: | I²C, McASP, McBSP, SPI, SD/SDIO, UART |
| Email: | [email protected] |