Ostaa AN80L35RMSTX BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 3.5V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 3.9 V ~ 14.5 V |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SC-74A, SOT-753 |
| Muut nimet: | AN80L35RMSTXTR |
| Käyttölämpötila: | -30°C ~ 85°C |
| Valmistajan osanumero: | AN80L35RMSTX |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.5V 150mA MINI-5D |
| Kuvaus: | IC REG LDO 3.5V 0.15A MINI5D |
| Nykyinen - Tuotos: | 150mA |
| Nykyinen - Raja (Min): | 180mA |