Ostaa AOK40N30L BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 4.1V @ 250µA |
|---|---|
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | TO-247 |
| Sarja: | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 85 mOhm @ 20A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 357W (Tc) |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-247-3 |
| Muut nimet: | 785-1447-5 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AOK40N30L |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 3270pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 72nC @ 10V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 300V 40A (Tc) 357W (Tc) Through Hole TO-247 |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 300V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 300V 40A TO247 |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 40A (Tc) |
| Email: | [email protected] |