Ostaa APT200GN60B2G BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 600V |
|---|---|
| Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic: | 1.85V @ 15V, 200A |
| Testaa kunto: | 400V, 200A, 1 Ohm, 15V |
| Td (päällä / pois) @ 25 ° C: | 50ns/560ns |
| Switching Energy: | 13mJ (on), 11mJ (off) |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 682W |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-247-3 |
| Muut nimet: | APT200GN60B2GMI APT200GN60B2GMI-ND |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 22 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | APT200GN60B2G |
| Syötetyyppi: | Standard |
| IGBT Tyyppi: | Trench Field Stop |
| Gate Charge: | 1180nC |
| Laajennettu kuvaus: | IGBT Trench Field Stop 600V 283A 682W Through Hole |
| Kuvaus: | IGBT 600V 283A 682W TO247 |
| Nykyinen - Collector Pulssi (ICM): | 600A |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 283A |
| Email: | [email protected] |