Ostaa APTGT200H60G BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 600V |
|---|---|
| Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic: | 1.9V @ 15V, 200A |
| Toimittaja Device Package: | SP6 |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 625W |
| Pakkaus / Case: | SP6 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 175°C (TJ) |
| NTC Thermistor: | No |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 22 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | APTGT200H60G |
| Input kapasitanssi (Cies) @ Vce: | 12.3nF @ 25V |
| panos: | Standard |
| IGBT Tyyppi: | Trench Field Stop |
| Laajennettu kuvaus: | IGBT Module Trench Field Stop Full Bridge Inverter 600V 290A 625W Chassis Mount SP6 |
| Kuvaus: | IGBT MOD TRENCH FULL BRIDGE SP6 |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 250µA |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 290A |
| kokoonpano: | Full Bridge Inverter |
| Email: | [email protected] |